Keittiöhana PKV Green building Oras Safira 1039F-105
  • Tuotemerkki: Oras
  • Tuotenumero: LVI-6219182
  • Toimitusaika: n. 5-10 arkipäivää.
Tuotenumero: 6219182
Toimittajan tuotenumero: 1039F-105
EAN koodi: 6414150098765
Materiaaliluokka P6120B
Tekniset tiedot
  • Tuotemerkki: Oras
  • Pakkauskoot: 1 KPL/4 KPL/12 KPL/72 KPL
  • Astianpesukoneventtiilillä: kyllä
  • Liitäntä meno: letku (holkinmutteri)
  • Syöttöliitoksen koko: 3/8"
  • Pesukoneventtiilin tyyppi: mekaaninen
  • Perusväri: kromi
  • Ulostulomalli: pyörivä yläosa
  • Pinnan suojaus: kromattu
  • Pintakäsittely: kiillotettu
  • Asennustapa: taso/hanareikä
  • Korostusväri: kromi
  • Vaihtimella: ei
  • Varaajalla: ei
  • Lämpötilaraja: kyllä
  • Matalapainemalli: ei
  • Rakenteen kokonaiskorkeus: 338 mm
  • Korkeus tasosta hanan suuttimen alaosaan: 205 mm
  • Ulostulon ylityksen pituus: 178 mm
  • Voidaan irrottaa paineellisena: ei
  • Sisäänkääntyvällä hanalla (bajonetti): ei
  • Virtaama (300 kPa): 5 l/min
  • Hanareikien lukumäärä: 1 reikä
  • Kahvojen lukumäärä: yksikahvainen
  • Kahvoilla: kyllä
  • Sopii kiehuvalle vedelle: ei
  • Hanamateriaali: messinki
  • Jatkettava sivusuihku: ei
  • Jatkettava ulostulo, käsisuihkulla: ei
  • Jatkettava ulostulo, ilmastimella: ei
  • Lämpimän veden säästötoiminnolla: kyllä
  • Vedensäästöasento: kyllä
  • Sulkumekanismi: keraaminen patruuna
  • Termostaattinen: ei
  • Hanasuutin: Vaahtoporesuutin
  • Takaisinvirtaussuoja (EN 1717): AA, ei takaisinvirtausuojaa
Toimitusehdot:
  • Toimitamme tuotteet Manner-Suomessa.
  • Käsittelemme tilaukset 24h sisällä.
  • Toimituskulut lasketaan kassalla.
  • Ilmainen nouto ympäri Suomen
  • Palautuksissa ota yhteyttä aina ensin meihin, niin annamme sinulle palautusohjeet.
Toimitusaika
Varastotuotteet: n. 1-5 arkipäivää Tilaustuotteet: n. 5-10 arkipäivää
  • Suuri valikoima
  • Nopea toimitus
  • 100% Kotimainen verkkokauppa
Tuotenumerot
SKU:
EAN :